Terapija, meditacija, joga. Užsiemimai.

Kurk savo stilių

Jūs galite mokytis įvairių nacionalinių, profesionalių, sportinių, pramoginių šokių ar atskirų jų judesių, tačiau tikrai jūsų šokis bus tas, kuris gims apjungus visą tai, ką jau mokate, žinote, ką patys atradote, ir kurį išreikšite savitu jūsų kūno kalbėjimu. Kursite savą stilių.

Tiek daug šokių stilių

Tiek jų atsirado dėl to, kad jų kūrėjai taip ir veikė – jie kūrė iš savęs, jie išreiškė save, jie buvo, yra savimi. Žmonės galvoja, kad būtina metai iš metų lankyti šokių pamokas klubuose, kad vystyti pasirinktus gebėjimus. Tačiau tai nėra būtina jūsų tobulėjimo sąlyga. Daug mėgėjų šokti to mokytis pradėjo visai ne mokyklose, o namie iš tv rodomų šokių parodomųjų programų ar video įrašų. Taip jie netampa pririšti prie konkrečių šokių mokyklų ar stilių, o vysto galimybę improvizuoti, pagal save apjungiant tai, kas jiems patinka iš to, ką išmoksta su tuo, kas eina iš vidaus.

 

drugelis

 

Ar bandėte šokti prieš veidrodį?

Tada galite betarpiškai stebėti savo kūno judesio plastiką. Gal ne kiekvienas namie turi didelį veidrodį, tuomet išeitis gali tapti langas, kai už jo – tamsa... O gal bandėte šokti užmerktomis akimis? Tiksliau – užrištomis? Tai vėl nauji pojūčiai. Ir jei mėgstate filmuoti savo šokį, tai peržiūrėdami medžiagą, pastebėsite, kaip kitaip kūnas juda erdvėje, kitaip ją suvokia...Toks savęs stebėjimas gali padėti savianalizėje, kurios metu jūs nuspręsite, ką jums norėtųsi savyje keisti.

 

Malonių įspūdžių šokant.