Terapija, meditacija, joga. Užsiemimai.

Moters judesio magija. Individualūs užsiėmimai Klaipėdoje

Yra teigiama, kad šokio rūšis, prancūzų įvardinta kaip pilvo šokis, turi raks - el-sharki šokio šaknis, siekiančias kažkada klestėjusius matriarchato laikus, ir pilvo šokiu jo nevadino. Pavadinimas pilvo šokiai neatspindi judesių visumos ir neįvardina to magiško reginio, kurį atlieka šokanti moteris. Tad šį pavadinimą mielai pakeičiu į moters šokio magija. Magija, keičianti pačią šokėją tiek vidumi, tiek išore.

Juolab, kad tokiame magiškame šokyje nepretenduojama į aukštą šokėjos judesių atlikimo techniką, o pagrindinis dalykas yra improvizacinė išmonė, moters individualumo, išskirtinumo raiška, kuri netelpa į jokio kritiko rėmus smiley
Jausmas, šiluma, erotika yra tos magiškos energijos, sklindančios nuo moters, kurios žavi ir jaudina.

Praktikuoti šokio magiją gali bet kuri moteris/mergina. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, atsiverti ir išreikšti save, o pasimokant vis naujų judesių, juos galima kūrybiškai apjungti į šokį. O judesių ir šokio mokoma individualiuose šokio terapijos užsiėmimuose, Klaipėdoje.
Šokio metu juda ne vien pilvas, o praktiškai visas kūnas nuo galvos iki kojų: galva, akys, pečiai, krūtinė, rankos, liemuo, pilvas, klubai, kojos... Judant muzikos ritmu, lavinamos visos kūno dalys bei masažuojami moters vidaus organai. Psichologiniu požiūriu: atpalaiduojamos emocijos, jaučiamas estetinis ir jausminis pasitenkinimas.

Pažymėtina, kad visų magijos šokio judesių šaltinis yra centrai žemiau bambos, dar vadinami gyvybės energijos centrais. Klubų, pilvo judesiai yra vieni iš svarbiausių, bazinių šio stiliaus šokio judesių. Jie atliekami energingai ir išjudina sąnarius, raumenis, yra naudingi stuburui, gimdai, kraujotakai ir ypatingai lytiniams organams. Štai kodėl šokančios magijos šokį moterys daug kokybiškiau jaučia orgazmą ir meilės santykį su vyru. Tokie šokiai puikiai formuoja grakščią taliją ir dailias klubų linijas. Yra eilė moters klubų judesių, ir kai kuriuos iš jų peržvelgsime iš sveikatos požiūrio: tiek fiziologinio, tiek psichologinio aspektų. Klubais judama keliais būdais: į šonus, į priekį – atgal, ratu: maža ar didele amplitude; pasukimai paeiliui tai dešiniu, tai kairiu klubu, iriantis pirmyn, piešiant horizontaliai aštuoniukę; iriantis atgal, vėlgi piešiame aštuoniukę; smūgiavimai pirmyn – atgal. Gundančiai judant klubais, energingi judesiai yra kaitaliojami su plaukiančiais.

Visų šių ir daugiau judesių yra mokoma Klaipėdoje vykstančiuose individualiuose šokio terapijos ir šokio magijos užsiėmimuose, arba jų sintezėje.
Kas yra dar svarbu stebėti, tai jūsų kvėpavimas. Paprastai jis kombinuojamas su judesio ritmu. Tokia kvėpavimo meno technika palaipsniui įsisavinama per šokio magijos/terapijos užsiėmimus individualiu tempu.
Muzika pradžioje, kol įsisavinate judesį, tiktų lėtesnė, vėliau – pagal poreikius ir nuotaiką.
Ką valgyti, kiek valgyti prieš pradedant judėti šokio ritmu, būtina aptarti individualiai. Kiek kartų kartoti judesį, nustatome taip pat kiekvienai individualiai per užsiėmimus.

Moters magijos judesių techniką pristatau kursų teorinėje įžangoje, parodydama jums tiek kartų, kol jūs juos išmoksite. Magijos šokį galima pratęsti prieš veidrodį namuose ar ofise, pagal muziką, jums tinkančiu ritmu.

Jau po pirmų užsiėmimų mano šokėjos patobulina savo dėmesio kaupimo gebėjimą, aktyvina virškinimo trakto veiklą, seksualinės moteriškos energijos cirkuliaciją. Pagerėja kraujotaka, kas atsispindi skaistesnėje odoje ir žvilgsnių spindėjime. Be to, treniruojami nugaros, pilvo raumenys. Gerėja kasdienė nuotaika, atsiranda lengvumo pojūtis. Moteris/mergina galėtų žinoti/susikurti, ką savo judesiais ji nori pasakyti, nes šokis yra bendravimas. Reiškia, kad judesiai pripildomi turinio, kuris perduodamas mylimajam ar adresatui.

Taigi individualiuose šokio terapijos užsiėmimuose jūs galite išmokti bazinių moters šokio magijos judesių, improvizacijos pagrindu kombinuoti juos į savo magiškąjį šokį, išmoksite diafragminio kvėpavimo; pasidailinsite kūno linijas, išmoksite grakščios kūno nuo galvos iki kojų treniruotės ir kitų, paslaptingų, dalykų ;)

Lena

Moters judesio magija.  Individualūs užsiėmimai Klaipėdoje