Tobulėk - paslaugos | Meditacija, joga, terapija, vaikų būrelis vaikams, užsiėmimai, Klaipėda
Terapija, meditacija, joga. Užsiemimai.

Tobulėk - paslaugos

Mielosios ponios ir panelės ir mieli ponai,

Esate laukiami šokio ir judesio terapijos grupėje Klaipėdoje. 
Registracija emailu sokiogalia@gmail.com arba tel 863379139

*****************************************************************************************************************

 Ponai, ponios ir panelės, jei jūs dėl kažkokių priežasčių negalite dalyvauti grupių užsiėmimuose, tuomet prašau jus kreiptis į mane individualiai, ir mes turėsime su jumis individualius užsiėmimus. Jie gali vykti  jūsų namuose.
Individualius užsiėmimus gali užsisakyti gyvenantys Klaipėdoje ir  jos apylinkėse.

  • Dažna ponia ar ponas ryte vietoj mankštos pas mane užsako šokio terapiją. Mes judame harmoningais ritmais pagal smagią muziką ir taip pažadiname savo organizmą, protą, sielą , ir tokiu būdu vyksta šokio terapijos pamokos.

    Senjorai ir senjoros, nesvarbu, kiek jums metų, svarbu, ar yra noras būti jaunatviškais, sveikais. Jei toks noras yra, kreipkitės į mane individualiai. Aš atvyksiu pas jus suteikti jaunatvės, sveikatos šokio pagalba.

    Tai pat galiu suteikti rekomendacijas (po šokių ar pertraukėlių metu), kurios liečia jūsų mitybą, judesį. Jei kas domisi, kaip maitintis natūraliai ir sveikai vegetariškai, galiu suteikti konsultacijas ta tema. Taip pat tiems, kas nori pereiti prie veganiškos mitybos, ar būti žaliavalgiais (net florantiečių tema), galiu suteikti konsultacijas, kaip tai padaryti saugiai, kad organizmas nenukentėtų dėl jūsų pasirinkto maisto.

    Susirinkus patiems žmonių - darželių, mokyklų, įstaigų darbuotojų ir kt. - grupę, pravedu jiems užsiėmimus Klaipėdos apylinkėje ir bet kuriame Lietuvos mieste. Paslauga užsisakoma ne vėliau kaip prieš savaitę iki užsiėmimo dienos.